Připravuji...
Venkovní akce se konají pouze za příznivého počasí.
12. 09. Procházka do okolí školy
13. 09. Lanový park
18. 09. Prohlídka věže Mariánského kostela s vyhlídkou na náměstí
19. 09. Dopravní hřiště
21. 09. Procházka
22. 09. Poslech a zpěv lidových písní, tanec mazurky a polky
25. 09. Výroba ovocných špízů / Volejbalová přípravka
26. 09. Tvořivé odpoledne
27. 09. Návštěva kina
11. 09. Lanový park
12. 09. Procházka do okolí školy
13. 09. Výtvarné tvoření - Rodokmen
18. 09. Prohlídka věže Mariánského kostela s vyhlídkou na náměstí
20. 09. Výtvarná dílna
21. 09. Procházka
25. 09. Dopravní hřiště
26. 09. Zeleninové hranolky
27. 09. Návštěva kina
14. 09. Výtvarná dílna - kreslíme svou rodinu
19. 09. Abstraktní malba
20. 09. Dopravní hřiště
21. 09. Procházka
22. 09. Poslech a zpěv lidových písní, tanec mazurky a polky
26. 09. Zeleninový salát
27. 09. Návštěva kina
29. 09. Kresba mého oblíbeného ovoce - zeleniny
Celý týden - seznamování s areálem na Sokolovské
18. 09. Procházka
Venkovní akce se konají pouze za příznivého počasí.
02. 10. Volejbalová přípravka / Procházka
03. 10. Tanečky / Výtvarná dílna
04. 10. Sportuj ve škole
05. 10. Keramika pro přihlášené děti / Skládání origami
06. 10. Přírodovědný kroužek - beseda s ornitologem
09. 10. Volejbalová přípravka / Procházka
10. 10. Roboden / Tvoření z přírodnin
11. 10. Sportuj ve škole
12. 10. Keramika / Výtvarná dílna - Ježek
13. 10. Přírodovědný kroužek
16. 10. Volejbalová přípravka / Procházka
17. 10. Roboden / Halloweenské tvoření
18. 10. Sportuj ve škole
19. 10. Divadlo Jójo - Mářenka a medvěd
20. 10. Přírodovědný kroužek / Halloweenské tvoření
23. 10. Volejbalová přípravka / Procházka
24. 10. Roboden
25. 10. Kino - Myška Pattie na vlnách dobrodružství
30. 10. Volejbalová přípravka, procházka, dlabání dýně
31. 10. Roboden
02. 10. Volejbalová přípravka / Procházka
03. 10. Tanečky / Výtvarná dílna
04. 10. Sportuj ve škole
05. 10. Keramika pro přihlášené děti / Skládání origami
06. 10. Přírodovědný kroužek - beseda s ornitologem
09. 10. Volejbalová přípravka / Procházka
10. 10. Kuchtík / Roboden
11. 10. Sportuj ve škole
13. 10. Přírodovědný kroužek
16. 10. Volejbalová přípravka / Procházka
17. 10. Tanečky / Roboden
18. 10. Sportuj ve škole
19. 10. Divadlo Jójo - Mářenka a medvěd
20. 10. Přírodovědný kroužek / Halloweenské tvoření
23. 10. Volejbalová přípravka / Procházka
24. 10. Kuchtík / Roboden
25. 10. Kino - Myška Pattie na vlnách dobrodružství
30. 10. Volejbalová přípravka, procházka
31. 10. Tanečky, Roboden
03. 10. Tanečky / Roboden
04. 10. Sportuj ve škole
05. 10. Skládání origami
06. 10. Beseda s ornitologem
10. 10. Kuchtík
11. 10. Sportuj ve škole
12. 10. Roboden
13. 10. Beseda s ornitologem
17. 10. Tanečky / Roboden
18. 10. Sportuj ve škole
19. 10. Divadlo Jójo - Mářenka a medvěd
20. 10. Přírodovědný kroužek / Halloweenské tvoření
24. 10. Kuchtík / Roboden
25. 10. Kino - Myška Pattie na vlnách dobrodružství
31. 10. Tanečky, Roboden
02. 10. Dopravní hřiště
06. 10. Sportuj ve škole
09. 10. Příprava podzimního nápoje
10. 10. Vyrábění z přírodnin
12. 10. Šipkovaná s úkoly
13. 10. Sportuj ve škole
16. 10. Pečení strašidel
17. 10. PČ - strašidelné masky na obličej
19. 10. Procházka - zachraňme paní Dýni
20. 10. Sportuj ve škole
23. 10. Dramatické ztvárnění pohádky
24. 10. Výtvarný program v Městském muzeu
31. 10. Příprava lívanců
Venkovní akce se konají pouze za příznivého počasí.
01. 11. Sportuj ve škole
02. 11. Drakiáda
03. 11. Přírodovědný kroužek, Abstraktní malba - Můj strom
06. 11. Volejbalová přípravka / Procházka - sběr a pozorování podzimních přírodnin
07. 11. Roboden
08. 11. Sportuj ve škole
09. 11. Keramika / Pracovní činnosti - Skřítek podzimníček
10. 11. Přírodovědný kroužek / Tiskátka z brambor
13. 11. Volejbalová přípravka / Procházka
14. 11. Roboden
15. 11. Sportuj ve škole
16. 11. Kino - Tonda, Slávka a kouzelné světlo
20. 11. Volejbalová přípravka, Procházka
21. 11. Roboden
22. 11. Sportuj ve škole
23. 11. Keramika, Společenské hry
24. 11. Přírodovědný kroužek
28. 11. Roboden
29. 11. Sportuj ve škole
30. 11. Tvořivé odpoledne - zvířátka v lese
01. 11. Sportuj ve škole
02. 11. Drakiáda
03. 11. Přírodovědný kroužek, Abstraktní malba - Můj strom
06. 11. Volejbalová přípravka / Procházka - sběr a pozorování podzimních přírodnin
07. 11. Kuchtík / Roboden
08. 11. Sportuj ve škole
09. 11. Keramika
10. 11. Přírodovědný kroužek
13. 11. Volejbalová přípravka / Procházka
14. 11. Talent spolužáků - ukázka hry na hudební nástroj
15. 11. Sportuj ve škole
16. 11. Kino - Tonda, Slávka a kouzelné světlo
20. 11. Volejbalová přípravka, Procházka
21. 11. Kuchtík, Roboden
22. 11. Sportuj ve škole
24. 11. Přírodovědný kroužek
28. 11. Kuchtík, Roboden
29. 11. Sportuj ve škole
30. 11. Pantomima, Tvorba krmítka
01. 11. Sportuj ve škole
02. 11. Drakiáda
03. 11. Přírodovědný kroužek. Malba mého stromu
07. 11. Kuchtík
08. 11. Sportuj ve škole
09. 11. Roboden
10. 11. Přírodovědný kroužek / Společná práce - Skřítek podzimníče
13. 11. Koncert ve družině aneb talent spolužáků
14. 11. Můj hudební nástroj - výtvarná dílna
15. 11. Sportuj ve škole
16. 11. Kino - Tonda, Slávka a kouzelné světlo
21. 11. Kuchtík
22. 11. Sportuj ve škole
23. 11. Roboden
24. 11. Přírodovědný kroužek
28. 11. Kuchtík
29. 11. Sportuj ve škole
30. 11. Výtvarná dílna na téma zvířátka v lese
02. 11. Drakiáda
03. 11. Sportuj ve škole
06. 11. Tvoření Skřítka podzimníčka
07. 11. Návštěva Kina - Divnosvět
10. 11. Sportuj ve škole
13. 11. Pečení sušenek
14. 11. Program v muzeu - Hřebečsko
16. 11. Talent spolužáků - hra na hudební nástroj
20. 11. Dramatizace pohádky
21. 11. Výtvarná dílna
23. 11. Relaxační cvičení
24. 11. Sportuj ve škole
28. 11. Skládání krmítka z papíru
30. 11. Relaxační cvičení
01. 12. Přírodovědný kroužek - Vycházka do lesa
04. 12. Volejbalová přípravka / Procházka
05. 12. Divadlo - Rampouchová pohádka
06. 12. Čertovské Sportuj ve škole v maskách
07. 12. Tvořivé odpoledne
08. 12. Přírodovědný kroužek / Poslech a zpěv Vánočních písniček
11. 12. Volejbalová přípravka / Zimní procházka městem
12. 12. Roboden / Konstruktivní stavebnice
13. 12. Vánoční program muzeu
14. 12. Tvořivé odpoledne - dopis Ježíškovi + svícen / Keramika
15. 12. Přírodovědný kroužek, poslech vánočních koled
01. 12. Vycházka do lesa
04. 12. Volejbalová přípravka / Procházka
05. 12. Divadlo - Rampouchová pohádka
06. 12. Čertovské Sportuj ve škole v maskách
07. 12. Výtvarná dílna - Andílci
08. 12. Přírodovědný kroužek / Poslech a zpěv Vánočních písniček
11. 12. Volejbalová přípravka / Zimní procházka městem
12. 12. Vánoce v mém srdci - aneb jak kdo tráví Vánoce / Tanečky
13. 12. Vánoční program v muzeu
14. 12. Předvánoční tvoření
15. 12. Přírodovědný kroužek, poslech vánočních koled
01. 12. Vycházka do lesa
05. 12. Divadlo - Rampouchová pohádka
06. 12. Čertovské Sportuj ve škole v maskách
07. 12. Andělské tvoření /Roboden
08. 12. Přírodovědný kroužek / Poslech a zpěv Vánočních písniček
12. 12. Taneční kroužek
13. 12. Vánoční program v muzeu
14. 12. Roboden / Píšeme dopis Ježíškovi
15. 12. Přírodovědný kroužek
Za příznivého počasí každodenní pobyt venku.
08. 01. Vycházka /volejbalová přípravka
09. 01. Roboden
10. 01. Sportovky na hale
11. 01. Kino
12. 01. Přírodovědný kroužek
22. 01. Vycházka /volejbalová přípravka
23. 01. Roboden
24. 01. Sportovky na hale
25. 01. Tvořivé odpoledne
29. 01. Vycházka
30. 01. Roboden
31. 01. Sportovky na hale
08. 01. Vycházka /volejbalová přípravka
09. 01. Kuchtík / Roboden
10. 01. Sportovky na hale
11. 01. Kino
12. 1. Přírodovědný kroužek
22. 01. Vycházka /volejbalová přípravka
23. 01. Tvořivé odpoledne
24. 01. Sportovky na hale
29. 01. Vycházka
30. 01. Tvořivé odpoledne
31. 01. Sportovky na hale
10. 01. Sportovky na hale
11. 01. Kino
12. 01. Přírodovědný kroužek
24. 01. Sportovky na hale
25. 01. Tvořivé odpoledne
31. 01. Sportovky na hale
12. 01. Bruslení
23. 01. Bruslení
29. 01. Vycházka do parku
30. 01. Tvořivé odpoledne
Za příznivého počasí každodenní pobyt venku.
01. 02. Keramika
05. 02. Vycházka / Volejbalová přípravka
06. 02. Roboden
07. 02. Sportovky
08. 02. Tvořivé odpoledne
09. 02. Přírodovědný kroužek
12. 02. Vycházka / Volejbalová přípravka
13. 02. Roboden
14. 02. Sportovky
15. 02. Valentýnský ples
16. 02. Tvořivé odpoledne
19. 02. Vycházka / Volejbalová přípravka
20. 02. Roboden
21. 02. Sportovky
22. 02. Kino
23. 02. Tvořivé odpoledne
26. 02. Vycházka / Volejbalová přípravka
27. 02. Roboden
28. 02. Sportovky
29. 02. Keramika
05. 02. Vycházka / Volejbalová přípravka
06. 02. Kuchtík 07. 02. Sportovky
08. 02. Tvořivé odpoledne
09. 02. Přírodovědný kroužek
12. 02. Vycházka / Volejbalová přípravka
13. 02. Roboden
14. 02. Sportovky
15. 02. Valentýnský ples
16. 02. Tvořivé odpoledne
19. 02. Vycházka / Volejbalová přípravka
20. 02. Roboden
21. 02. Sportovky
22. 02. Kino
23. 02. Tvořivé odpoledne
26. 02. Vycházka / Volejbalová přípravka
27. 02. Roboden
28. 02. Sportovky
29. 02. Tvořivé odpoledne
01. 02. Tvořivé odpoledne
07. 02. Keramická dílnička
08. 02. Tvořivé odpoledne / Roboden
09. 02. Sportovky
14. 02. Příprava masopustních koblížků
15. 02. Valentýnský ples
16. 02. Sportovky
21. 02. Vycházka
22. 02. Kino
23. 02. Sportovky
28. 02. Roboden
29. 02. Tvořivé odpoledne
05. 02. Tvořivé odpoledne
09. 02. Sportovky
12. 02. Tvořivé odpoledne
15. 02. Valentýnský ples
16. 02. Sportovky
19. 02. Kino
22. 02. Vycházka
23. 02. Sportovky
27. 02. Vycházka
29. 02. Tvořivé odpoledne
Za příznivého počasí každodenní pobyt venku.
04. 03. Vycházka / Volejbalová přípravka
05. 03. Roboden
06. 03. Sportovky
07. 03. Tvořivé odpoledne
08. 03. Přírodovědný kroužek
18. 03. Vycházka / Volejbalová přípravka
20. 03. Sportovky
21. 03. Muzeum
25. 03. Vycházka / Volejbalová přípravka
26. 03. Velikonoční tvoření
27. 03. Sportovky
04. 03. Vycházka / Volejbalová přípravka
05. 03. Roboden
06. 03. Sportovky
07. 03. Tvořivé odpoledne
08. 03. Přírodovědný kroužek
18. 03. Vycházka / Volejbalová přípravka
19. 03. Kuchtík
20. 03. Sportovky
21. 03. Muzeum
25. 03. Vycházka / Volejbalová přípravka
26. 03. Velikonoční tvoření
27. 03. Sportovky
01. 03. Sportovky
06. 03. Keramická dílnička
07. 03. Roboden
08. 03. Sportovky
19. 03. Kuchtík
20. 03. Příprava Smoothie
21. 03. Muzeum
22. 03. Sportovky
27. 03. Velikonoční tvoření
01. 03. Sportovky
04. 03. Tvořivé odpoledne
08. 03. Sportovky
19. 03. Vycházka
22. 03. Sportovky
Za příznivého počasí každodenní pobyt venku.
02. 04. Skládání Origami
03. 04. Sportovky
08. 04. Vycházka / Volejbalová přípravka
09. 04. Návštěva knihovny
10. 04. Sportovky
11. 04. Pohádkové odpoledne
12. 04. Přírodovědný kroužek
15. 04. Vycházka/Volejbalová přípravka
16. 04. Tvoření
17. 04. Sportovky
18. 04. Kouzelnická Show
22. 04. Vycházka/Volejbalová přípravka
23. 04. Vodárenský les - pátrací akce
24. 04. Sportovky / Tvořivé odpoledne
02. 04. Jarní tvoření
03. 04. Sportovky
08. 04. Vycházka / Volejbalová přípravka
09. 04. Tvoření - záložka
10. 04. Sportovky
11. 04. Pohádkové odpoledne
12. 04. Přírodovědný kroužek
15. 04. Vycházka/Volejbalová přípravka
16. 04. Kuchtik/Tvoření
17. 04. Sportovky
18. 04. Kouzelnická Show
22. 04. Vycházka/Volejbalová přípravka
23. 04. Vodárenský les - pátrací akce
24. 04. Sportovky
25. 04. Tvořivé odpoledne
03. 04. Procházka
05. 04. Sportovky
10. 04. Vycházka
11. 04. Pohádkové odpoledne
12. 04. Sportovky
16. 04. Kuchtik
17. 04. Procházka
18. 04. Kouzelnická Show
19. 04. Sportovky
23. 04. Vodárenský les - pátrací akce
24. 04. Třídění odpadu - výroba plakátu
25. 04. Tvořivé odpoledne / Sportovky
02. 04. Výroba samolepek
05. 04. Sportovky
11. 04. Pohádkové odpoledne
12. 04. Sportovky
15. 04. Tvoření
18. 04. Kouzelnická Show
19. 04. Sportovky
22. 04. Muzeum - Přehlídka
24 23. 04. Vodárenský les - pátrací akce
26. 04. Sportovky
Za příznivého počasí každodenní pobyt venku.
Za příznivého počasí každodenní pobyt venku.
Kompletní kontakty
Základní škola
Školní družina
Mateřská škola
Odloučené pracoviště
Zástupkyně ředitelky: tel. 733 322 839
E-mail: ms.prazska@zs5.svitavy.cz
Pražská 2A, 568 02 Svitavy
Ředitelka školy: tel. 733 735 788
Zástupkyně ředitelky: tel. 734 237 631
E-mail: skola@zs5.svitavy.cz
Sokolovská 1638/1, 568 02 Svitavy
Odloučené pracoviště
Vedoucí vychovatelka: tel. 730 194 911
E-mail: sd.prazska@zs5.svitavy.cz
Pražská 2A, 568 02 Svitavy